Nejčastěji hledáte
senior taxi
ČEZ Distribuce – Plánované odstávky
pohled na hory s nápisy MObilní rozhlas - registrace zdarma
logo Fabex Ostravsko
obrázek s textem Čistáova - aplikace pro hlášení závad a nedostatků ve veřejném prostoru
Aktuality
Pozvánka na vítání občánků
8 11 2022

Pozvánka na vítání občánků

Místostarostka městského obvodu Radvanice a Bartovice Vás zve na slavnostní vítání občánků, které se uskuteční v sobotu 26. listopadu 2022 od 10,00 hodin v obřadní síni zdejší radnice.

Vážení rodiče, pokud máte zájem o účast na slavnostním obřadu vítání občánků, dostavte se, prosím, v úřední dny na matriku Úřadu městského obvodu Radvanice a Bartovice (1. patro, č. dveří 14) s platným občanským průkazem a rodným listem dítěte. Více informací naleznete na našich stránkách www.radvanice.ostrava.cz-občan-vítání občánků.

Se zveřejněním fotografie, zapsáním do slavnostní kroniky městského obvodu musí zákonný zástupce dítěte vyjádřit svůj písemný souhlas.

Martina Stankušová, místostarostka

 

 

Mikulášská nadílka dětem obvodu
8 11 2022

Mikulášská nadílka dětem obvodu

I v letošním roce navštíví náš obvod Mikuláš se svou družinou. Rodiče, kteří mají o návštěvu zájem mohou děti přihlásit do 30. listopadu 2022, dle pokynů na přiloženém plakátě.

Pozvánka na Adventní koncert
7 11 2022

Pozvánka na Adventní koncert

MO Radvanice a Bartovice pořádá v neděli 4. prosince v 17:00 hodin, v Římskokatolickém kostele v Radvanicích, adventní koncert. K naladění příjemné vánoční atmosféry Vám zahraje Boršičanka. Připraveno bude tradiční občerstvení. Vstup zdarma!

VÍCE AKTUALIT >>