Nejčastěji hledáte
senior taxi
ČEZ Distribuce – Plánované odstávky
pohled na hory s nápisy MObilní rozhlas - registrace zdarma
logo Fabex Ostravsko
obrázek s textem Čistáova - aplikace pro hlášení závad a nedostatků ve veřejném prostoru
Aktuality
POZVÁNKA NA 8. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MO RaB
5 6 2024

POZVÁNKA NA 8. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MO RaB

Starosta MO zve občany na 8. zasedání Zastupitelstva MO Radvanice a Bartovice, které se uskuteční dne 13. 06. 2024 v 16.00 hodin v sále Společenského domu v Ostravě-Bartovicích. Podrobnosti a program zasedání naleznete v příloze.

Pozvánka na VIII. ročník  výstavy " Bartovická růže"
3 6 2024

Pozvánka na VIII. ročník výstavy " Bartovická růže"

Bartovičtí zahrádkáři pořádají již osmý ročník výstavy  růží ve dnech 13. a 14. června 2024 v prostorách Klubu důchodců Za Ještěrkou. Přesné informace naleznete v přiloženém plakátku. Nenechte si ujít tuto krásnou akci plnou květin, kterou nám každý rok neuvěřitelně šikovní zahrádkáři připravují a přijďte je podpořit.  Těšíme se na vás.

Pozvánka na veřejné projednání
22 5 2024

Pozvánka na veřejné projednání

Starosta městského obvodu, Bc. Aleš Boháč, MBA, zve občany na veřejné projednání záměrů realizace akcí „Veřejné prostranství kolem bytových domů v Ostravě – Radvanicích“ a „Regenerace území kolem řeky Lučiny v Ostravě – Radvanicích“, které se uskuteční dne 12. 6. 2024 v 16.00 hod v objektu hasičské zbrojnice v Ostravě – Radvanicích. V rámci veřejného projednání budou občané seznámeni s jednotlivými projekty. V rámci projednání bude rovněž občanům dána možnost vyjádřit své podněty a připomínky. Občané našeho obvodu měli možnost se k připravovaným projektům vyjádřit v rámci dotazníkového šetření „Jak jste spokojeni s životem v Radvanicích a Bartovicích, které proběhlo v loňském roce, jehož výsledkem byl 90% souhlas občanů, zapojených do dotazníkového šetření,

se záměrem realizace výše uvedených projektů.

 

VÍCE AKTUALIT >>